بهترین برند پکیج دیواری در سال 2022

ممکن است قصد خرید پکیج دیواری داشته باشید اما ندانید کدام برند پکیج دیواری از همه بهتر است؟ کدام یک از برندها در عین ارائه قیمت مناسب، بهترین کیفیت را به مصرف کننده می دهد؟ در این مقاله قصد داریم 5 مدل برند پکیج دیواری را معرفی کنیم که در سال 2022 می توانند بهترین انتخاب باشند. البته در نظر داشته باشید که این 10 برند، طبق تحقیقات خارج از کشور انجام شده و نامی از پکیج های ایرانی در آن دیده نمی شود.

فاکتورهای انتخاب بهترین برند پکیج دیواری

برای انتخاب پکیج های دیواری، می بایست فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. به عنوان مثال هزینه ای که برای تهیه پکیج دیواری مصرف می شود می بایست با میزان کارایی محصول هم خوانی داشته باشد. در صورتی که از پکیجی استفاده کنید که راندمان بالا نداشته باشد، در طولانی مدت، مطمئنا خرج های انجام شده بیشتر از هزینه ابتدایی خرید یک پکیج با کیفیت بالا می باشد.


مجموعه تاسیسات 22 آماده خدمت رسانی در زمینه نگهداری و تعمیرات پکیج در غرب تهران می باشد. 


همچنین طول عمر پکیج بسیار مهم است. در صورتی که پکیج توان کار در زمان نیاز حداکثری را نداشته باشد، مطمئنا طول عمر آن کاهش خواهد یافت. بنابراین پکیج خریداری شده می بایست ضمن ارائه بهترین خدمات، از طول عمر بالایی برخوردار باشد.

همچنین بحث گارانتی بسیار پراهمیت می باشد، با توجه به هزینه ای که حین خرید پکیج دیواری می کنید، می بایست خدمات پس از فروش آن نیز بالا باشد تا فرد از خرید برند پکیج مورد نظر خود رضایت کامل داشته باشد.

بهترین برند پکیج دیواری

برند وایلانت

یکی از پرفروش ترین برندهای پکیج دیواری در انگلستان، برند وایلانت می باشد. به دلیل کیفیت بالای محصولات این برند، گارانتی 1 ساله برای آنها در نظر گرفته شده است. یکی از خطهای تولید این برند آلمانی در کشور انگلیس واقع است و مدل های متنوعی از پکیج های دیواری را تولید می کند.

برند وایلانت

برند وایلانت

به دلیل مهندسی ساخت و کیفیت فوق العاده این برند، هزینه ای که برای آن در نظر گرفته شده است کمی بالاتر از حد انتظار است اما می توان از مدل های کم هزینه تر آن نیز استفاده کرد.

برند ایده آل

همانطور که از نام این برند پکیج دیواری پیداست، یکی از ایده آل ترین پکیج های تولیدی، توسط کمپانی ایده آل تولید می شود. ایده آل یکی از برندهای باسابقه در تولید و فروش پکیج های دیواری در انگلستان می باشد که در سال 1906 بنیان گذاری شد.

برند ایده آل

برند ایده آل

برند ایده آل با تولید انواع و اقسام مدل های پکیج دیواری، سعی در راضی نگه داشتن تمامی مخاطبین خود دارد. از تولید پکیج های با کیفیت اما با هزینه کم، تا تولید پکیج هایی با هزینه زیاد و در عین حال کیفیت فوق العاده. بسته به مدل خریداری شده، میزان خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات ایده آل متغیر می باشد و تا حداکثر 12 سال ادامه می یابد.

همانطور که اشاره شد به دلیل تولید مدل های مختلف، قیمت های محصولات این برند پکیج دیواری، بین حدودا 1400 یورو تا 2900 یورو متغیر می باشد.


مجموعه تاسیسات 22 آماده خدمت رسانی در زمینه نگهداری و تعمیرات پکیج در غرب تهران می باشد. 


برند آلفا

پکیج های دیواری آلفا یکی از شناخته شده ترین پکیج ها در سراسر دنیا و حتی ایران می باشد. تولیدات این مجموعه عمدتا با نام معقول شناخته می شود و دلیل این نامگذاری به خاطر کیفیت بالای آن در کنار هزینه مناسب خریداری محصولات برند آلفا می باشد. بویلرهای برند آلفا در چند سال اخیر، سهم بسیار بالایی در بازار انگلیس داشته اند و به دلیل قابلیت اطمینان بالا در کنار هزینه مناسب، به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل شده است.

برند آلفا

برند آلفا

برند آلفا به منظور مهندسی ساخت محصولات خود، از مبدل های حرارتی غیر قابل زنگ زدن استفاده می کند که معمولا در برندهای مطرحی چون برند ویزمن دیده می شود. اگر تمامی المان های گفته شده را کنار هم بگذارید، متوجه خواهید شد که این برند در عین حال که از کیفیتی منحصر به فرد بهره می برد، هزینه معقولی دارد و می توان محصولات این برند را با حداکثر 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش خریداری کرد.

قیمت پکیج های دیواری برند آلفا از حدود 1500 یورو آغاز می شود و تا 1995 یورو ادامه می یابد که بسته به سلیقه و نوع مصرف می توان آنها را خریداری کرد.


مجموعه تاسیسات 22 آماده خدمت رسانی در زمینه نگهداری و تعمیرات پکیج در غرب تهران می باشد. 


برند ویزمن

برند ویزمن با تسلط بر بازار پکیج های دیواری در اروپا به عنوان یکی دیگر از برندهای پکیج دیواری شناخته می شود. میزان کیفیت بالای محصولات این برند به دلیل طراحی و مهندسی ساخت آلمانی پکیج های دیواری این شرکت مشهور می باشد.

با بیشتر شدن شهرت برند ویزمن، حال محصولات این شرکت در حال توسعه یافتن در انگلیس می باشد و مدل های مختلفی از آن نیز در کشور ایران جهت خرید موجود می باشد. کیفیت و ضریب اطمینان بالای محصولات ویزمن، باعث شده است تا به دلیل آمار فروش فوق العاده 7 مورد از مدل های مختلف پکیج دیواری، این برند جایزه پرفروش ترین پکیج دیواری را دریافت کند.

برند ویزمن

برند ویزمن

مبدل حرارتی، یکی از اجزای محوری پکیج های دیواری می باشد که برخی از تولید کنندگان، آنرا دست کم می گیرند و از جنس های نامرغوب جهت تولید آن استفاده می کنند که باعث کاهش کیفیت گرمای آب و طول عمر پایین می شود.

محصولات ویزمن با ارائه 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش، کیفیت محصول خود را کاملا تضمین می کنند. لازم به ذکر است که قیمت حدودی این پکیج های دیواری بین حدود 1695 یورو تا 2300 یورو می باشد و در صورتی که کیفیت را به قیمت ترجیه می دهید، خرید پکیج های ویزمن می تواند یکی از بهترین انتخاب های ممکن باشد.

برند بوش

یکی از نام آشناترین برندهای صنعت لوازم خانگی و وسایل صنعتی، برند بوش می باشد. این برند در خصوص تولید پکیج های دیواری نیز ید طولایی دارد و یکی از بهترین برندها با میانگین نمره 9/10 می باشد. این برند با فروش فوق العاده بالای خود یکی از پرفروش ترین و باکیفیت ترین برندهای پکیج دیواری به حساب می آید.

برند بوش

برند بوش

خدمات پس از فروش این شرکت، رقیب ندارد و میزان رضایت مشتریان بعد از دریافت خدمات پس از فروش آنها، حاکی این قضیه است. شرکت بوش با قراردادن 10 سال گارانتی، کیفیت محصول خود را برای یک دهه تضمین می کند که نشان دهنده کیفیت ساخت بالای این برند پکیج دیواری می باشد.

در خصوص میانگین قیمت محصولات بوش می توان رقمی بین 1900 تا 2600 یورو را برآورد کرد که به نسبت میزان خدمات پس از فروش، کیفیت و گارانتی شرکت، رقم کاملا قابل قبولی به حساب می آید.