تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

بررسی تعمیر کولر گازی ال جی: بدون شک کولرهای گازی جزء آن دسته از دستگاه‌های مطبوع و دوست داشتنی می‌باشند، که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند، این کولرها می‌توانند هوایی لذت بخش و البته خنک را برای ما در خانه و محّل کارمان مهیا کنند.

یکی از برندهای بسیار معروف و معتبر در زمینه ساخت و تولید کولر ها گازی برند یا شرکت ال جی استّ، که در تولید وسایل برقی سرآمد می باشد.
یکی از دغدغه‌ها و نگرانی مهم همه افرادی که از این کولرها استفاده میکنند خراب شدن این کولرها در فصل گرم سال می‌باشد. تشخیص صحیح و به موقع ایرادات کولر می‌تواند آنها را در اسرع وقت و بدون صرف هزینه‌های زیاد درست کند.

پیشنهاد: تعمیرات کولرگازی در غرب تهران

تعمیر کولر گازی ال جی به چه صورت است؟

تعمیر کولرگازی ال جی

پس شما در صورت بروز هرگونه مشکلی بهتر است که با افراد متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی در غرب تهران و سایر نمایندگی های نزدیک به محل زندگی خودتماس بگیرید. البته باید در زمان نصب کولر گازی حتماً این کار را توسط نصاب کولر گازی در غرب تهران و سایر نمایندگی‌های محل زندگی خود انجام شود. کولر های گازی به مانند هر وسیله برقی دیگری داری مشکلاتی می باشد.

اما اینکه عمده‌ترین مشکلات کولر گازی ال جی چیست و چگونه می‌توان اقدام به تعمیر آنها نمود موضوعی است که ما در این مقاله تحت عنوان تعمیر کولر گازی ال جی به آن خواهیم پرداخت، پس اگر شما نیز مایل به کسب اطلاعات در این زمینه هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مهمترین ایرادات کولر گازی ال جی چیست؟

شما قبل از اینکه چه به عنوان مصرف کننده و یا به عنوان تاسیسات کولر گازی اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی نماید، لازم است که با شایع‌ترین و پرتکرارترین علت‌های خرابی کولر گازی ال جی آشنا شوید.

یکی از مشکلات پرتکرار کولر گازی که تقریباً برای همه کولرهای گازی به وجود می‌آید ،عدم کارکرد یا روشن نشدن کولر گازی ال جی می‌باشد. یکی از مشکلات رایجی که اکثر مصرف کنندگان کولر گازی ال جی به خاطر آن به تعمیرکاران کولر گازی در تهران و سایر شهرها مراجعه می‌کنند روشن نشدن کولر می‌باشد.

خاموش شدن و روشن نشدن کولر گازی به مانند هر وسیله برقی دیگری راه حل خود را دارد ، شما در اولین قدم باید اقدام به چک کردن سیم ‌کشی‌های کولر کنید، در صورت سالم بودن سیم‌کشی‌ها مشکل می‌تواند از پریز برق باشد، شما با یک فازمتر می‌توانید از وجود برق در پریز مطمئن شوید چنانچه پریز برق داشت ممکن است که مشکل از دکمه خاموش و روشن کردن کولر باشد، اگر هیچ کدام از این موارد دلیل روشن نشدن کولر گازی ال جی نبود شما برای تعمیر کولر گازی ال جی باید به تعمیرکاران و متخصصان این کولر مراجعه فرمایید.

روشن نشدن چراغ های روی دستگاه کولر گازی ال جی

یکی از مشکلات رایج کولر گازی که باعث میشود مصرف کننده به فکر تعمیر کولر گازی ال جی بیفتد، روشن نشدن چراغ‌های روی دستگاه کولر گازی ال جی می‌باشد.

شما با مشاهده این مشکل باید ابتدا اقدام به چک کردن ریموت کنترل کولر گازی نمایید، طبیعتاً در مواقعی که باتری ریموت تمام شده باشد ریموت نمی‌تواند اقدام به روشن کردن چراغ‌های روی دستگاه و در نهایت روشن کردن کولر نماید، پس شما باید ابتدا از این موضوع که ریموت سالم است یا خیر اطمینان حاصل نمایید، برای این کار کافی است که دستگاه کولر گازی را با یک کنترل دیگر امتحان کنید.

چنانچه از سالم بودن ریموت یا کنترل کولر گازی مطمئن شدید نیاز است که توسط نمایندگی‌های مجاز اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی نماید.

پیشنهاد: راهنمای تعمیر کولرگازی پنجره ای

روشن نشدن چراغ های روی دستگاه کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

از کار افتادن کمپرسور

مهمترین مشکل در هر وسیله برقی از کار افتادن کمپرسور یا موتور می‌باشد، یکی از مشکلاتی که می‌تواند نیاز مبرم به تعمیر کولر گازی را به همراه داشته باشد خراب شدن و یا از کار افتادن کمپرسور کولر گازی می‌باشد.کولر گازی ال جی نیز از این قاعده مستثنا نیست و ممکن است که بنا به دلایل مختلفی کمپرسور آن نیاز به تعمیر داشته باشد.

به این موضوع باید توجه داشته باشید که در اکثر موارد تعمیر کمپرسور یک کار اشتباه است و در اکثر موارد اقدام به تعویض کمپرسور یا موتور کولر گازی می‌کنند. اما در بعضی از مواقع که مشکل جزئی می‌باشد می‌توان با تعمیرات مشکل موتور کولر گازی را برطرف نمود.

برای تست خراب بودن و یا عدم خراب بودن کمپرسور شما باید اقدام به روشن کردن کولر گازی نمایید چنانچه فن داخلی شروع به کار کند به محض وارد شدن کمپرسور به مدار فیوز عمل کند و به اصطلاح بپرد یا بیرون بزند یعنی کمپرسور کولر کار نمی‌کند پس باید به فکر رفع این مشکل باشید.

در صورتی که نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و معتبر در خصوص نصب و تعمیرات انواع کولرگازی و اسپلیت دارید؛ مجموعه تاسیسات 22 در کنار شماست تا بهترین خدمات را با گارانتی یک ساله ارائه دهد.