کدهای ارور پکیج بوتان و نحوه رفع آن

کدهای ارور پکیج بوتان و نحوه رفع آن

آیا چیزی راجع به کدهای ارور پکیج بوتان و نحوه رفع آنها شنیده‌اید؟ ممکن است حداقل یک بار روی صفحه پکیج بوتان منزل خود، یک کد خطا را دیده باشید و ساده از کنار آن رد شوید!

اما دقت کنید که از این ارورها نباید چشم پوشی کرد. هر ارور، کد مخصوص به خود را دارد که به شما می گوید چه اشکال در پکیج رخ داده است.

در ادامه، مفهوم و معنای برخی از رایج‌ترین کدهای ارور پکیج بوتان و نحوه رفع آن را برای شما کاربران محترم، شرح می دهیم.

ارورهای پکیج بوتان چیست؟

همانطور که می‌دانید پکیج‌های بوتان از انواع سیستم‌های گرمایشی پرطرفدار در خانه یا محل کار هستند که تا به امروز بیشترین رکورد را به نام خود ثبت کرده است. گاهی اوقات، بروز مشکلاتی مثل فشار آب، گاز یا خرابی باعث نمایش یک ارور خاص در این سیستم‌ها می‌شود.

آشنایی با این ارورها و تلاش برای رفع آنها در کارکرد صحیح سیستم‌ اهمیت زیادی دارد. از یان رو با مشاهده اولین کدهای ارور پکیج بوتان باید نسبت به رفع سریع آن اقدام کنید.

خدمات تاسیسات 22: تعمیر پکیج در غرب تهران

ارورهای پکیج بوتان چیست؟

کدهای ارور پکیج بوتان

برخی مشکلات ساده دستگاه را خودتان به تنهایی می توانید حل کنید. اما بعضی ارورها نشان دهنده خرابی یک قطعه خاص هستند و از عمق یک ایراد فنی گزارش می دهند. در این شرایط، لازم است که از کمک یک فرد متخصص بهرهمند شوید.

به طور کلی، ارورهای پکیج بوتان نشان دهنده وجود مشکلاتی در داخل سیستم است که یا می‌توانید خودتان آن را برطرف کنید یا نیاز به دریاقت خدمات تخصصی تعمیر پکیج بوتان دارید.

توصیه می شود در مواقعی که کدهای خاصی را مشاهده می‌کنید، به هیچ وجه به طور خوسرانه اقدام به دستکاری پکیج نکنید و برای تعمیر از یک تعمیرکار با سابقه کمک بگیرید.

انواع کدهای ارور پکیج بوتان و نحوه رفع

پکیج‌های بوتان مثل هر دستگاهی برای راندمان خود احتیاج به سرویس دوره‌ای دارند. این سرویس‌ها باید در زمان مناسب انجام شوند تا مشکلات خاصی در کارایی پکیج رخ ندهد. توجه به کدهای ارور پکیج و نحوه رفع آنها را نباید دست کم بگیرید‌.

ارور A01 پکیج بوتان

ارور A01 در کدهای ارور پکیج بوتان به ایراد مشعل پکیج اشاره دارد. نمایش آن روی پکیج می‌گوید که مشعل سیستم دچار نقص فنی شده و در گرم کردن آب مصرفی و هوای ساختمان مشکل دارد. البته در کنار این ارور باید علت‌های دیگری را هم در نظر بگیرید مثل قطعی گاز شهری و خرابی فندک.

ارور A02 پکیج بوتان

ارور A02 به معنی مشکل در کلید حرارتی پکیج بوده و نیاز به تخصص و مهارت کارشناسان اشنا به تعمیر پکیج دارد. به همین خاطر نباید بدون داشتن مهارت و دانش تخصصی، آن را دستکاری نمایید. فراموش نکنید که این مشکل می‌تواند به دلیل گرمای زیاد آب در مدار گرمایش نیز باشد. بنابراین، لازم است که توسط یک تعمیرکار متخصص، عیب یابی شود.

ارور A03 پکیج بوتان

در کدهای ارور پکیج بوتان، خطای A03 یک ارور جدی است که با سلامت اهالی ساختمان یا مجتمع در ارتباط است. در واقع به معنی بروز مشکل در تهویه دودهای ناشی از اشتعال پکیج است. البته بسته به اینکه پکیج شما فن‌ دارد یا بدون فن است، دلایل متفاوتی را می‌تواند داشته باشد.

کد A06 پکیج بوتان

این ارور، قطعی آب گرم را هشدار می‌دهد. به طور معمول خراب شدن سنسور NTC یکی از دلایل اصلی این مشکل است زیرا وظیفه تنظیم دمای آب گرم را به عهده دارد. خرابی آن باعث می‌شود که آب سرد شود. در صورت مشاده این کد خطا بدون فوت وقت با نمایندگی پکیج بوتان تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج دیواری

انواع کدهای ارور پکیج بوتان و نحوه رفع

کدهای ارور پکیج بوتان

چگونه ارور پکیج بوتان را رفع کنیم؟

در صورتی که به تنهایی نمی توانید، ارور پکیج بوتان را رفع کنید، بهتر است با یک متخصص حرفه‌ای در تماس باشید تا مشکلات جدی‌تری برای دستگاه‌تان ایجاد نشود.

پکیج‌ها از پرطرفدارترین سیستم‌های گرمایشی در خانه ها هستند که در سال‌های اخیر درصد بالای فروش را به خود اختصاص داده اند. این تجهیزات گرمایشی به علت مزایای زیادی که دارند نسبت به سایر سیستم‌های قدیمی ارجحیت پیدا کرده اند.

در حال حاضر، موتورخانه‌ها به سمت منسوخ شدن پیش می روند و در مقابل استفاده از انواع پکیج‌های بوتان در حال رشد است. پکیج‌های بوتان انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها ویژگی و کیفیت متفاوتی ارائه می دهند.

برای تعمیر و نصب انواع پکیج ها در غرب تهران با کارشناسان زبده شرکت تاسیسات 22 تماس بگیرید.